25

Mart
2011

Ebru Gündeş Hamile ! 25 Mart 2011

Yazar: admin  |  Kategori: Genel, Televizyon  |  Yorum: 2  |  715 views

 

 

Yurdumuzun ve Ülkemizin Ünlü ses sanatçısı Ebru Gündeş, hakkında çıkan hamile haberlerini katıldığı Kral FM Radyo programında doğruladı.

Ünlü Sanatçı son günlerde sürekli mutluluk içerisinde olmasının sebebini Hamile olmasına verdiğini ve 2 aylık hamile olduğunu doğruladı. Katıldığı Programda yoğun dinleyicilerin sorularına kırmayıp, cevap veren ünlü sanatçı mutluluğunu kelimelere döktü. Hamilemisiniz Sorusuna Mutluluğumu farklı şeylere bağlayabilirler ama ben buradan açıklık getireyim ilk olarak. Evet hamileyim. En başta kendim söyleyebilmek isterdim. Ama doğrulamaksa evet doğruluyorum. Tabii ki tek sebep o değil ama hamileliğimin mutlu oluşumda payı çok yüksek” diyerek yanıtladı.

Ayrıca Ebru Gündeş ; “Gündeş Yaş belli bir yere oturduktan sonra biraz daha dingin biraz daha farklı bir hayat sürüyorsunuz. O da size daha huzurlu bir hayat sağlıyor. Gençken rekabet vardı. Ancak şimdi herkes birinci olsun, Allah beni de utandırmasın diyorum. Benim duam artık bu” diyerek açıklamasını bitirdi. Kendisine ve ailesine buradan Mutlulular diliyoruz, doğacak olan bebeğinde sağlığının iyi olması dileklerimiz ile.

Gelen Aramalar: ebru gündeş hamilelik fotoğrafları,EBRU GUNDESIN HEYAT YOLDASI,ebru gundesIN ESLERIYLE FOTOLARI

© Tüm Hakları Saklıdır - togy.net
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.

Wordpress togy.net alexa bilgileri