9

Ağustos
2011

Huawei Ideos X5 fiyatı Turkcell

Yazar: admin  |  Kategori: Cep Telefonları  |  Yorum: 1  |  408 views

Huawei Ideos X5 fiyatı Turkcell Huawei pek bilindik bir marka olmamasına rağmen Çin tabanlı telefon üretici Çin’in en büyük teknoloji üreticilerinden birisi Kendi adında yeni modeli tanıtımı gerçekleştiren Huawei İdeos akıllı telefon arayanlara için farklı bir model Android 2.2 işletim sistemi bulunan cep telefonu Türkcell satış noktalarından temin edebilirsiniz

Huawei’nin Genel Müdürü Philip Zhihui Liang, Huawei’nin 2011′de 10 Milyon Kulübü”nü hedeflediğini vurgulayarak, şöyle konuştu: “Piyasaya sürdüğümüz İdeos ürün ailesi 2011′in ilk çeyreğinde büyük başarıya ulaştı ve dünya çapında 2.3 milyon birim akıllı telefon sevk edildi. Biz 2011 yılında akıllı telefon payının hızla artacağını düşünüyoruz. Bu çerçevede, Turkcell ve KVK ile başlattığımız bu işbirliğinden çok memnunuz.

Huawei Ideos  donanım ve yazılımını fiyat performans bakımından kullanıcıları memnun edecek türden bir model x5  ’te bir çok telefonda standart hale gelmiş olan bir çok özellik bulunuyor 580 MHz işlemciye sahip olan Ideos X5 telefonun giriş hızı diğer modellerden kat kat üstün diyebiliriz .Flaş desteği ve yüksek performans sergileyen tarayıcıya sahip IDEOS X5 GPS ve navigasyon özelliği sayesinde yolunuzu kaybetme sorununu tamamen ortadan kaldırıyor bu sayede aracınıza navigasyon cihazı almak zorunda kalmayacaksınız .

İdeos X5, Turkcell aboneleri için fiyatı 36 TL x 24 ay ödeme kolaylığı ve ayda 250MB bedava internet  kampanyası ile satışa sunulacak.

yorumlar:

1 Yorum Yapılmış!

    Melisa

    Ağu 09, 2011

    araligindaArkadaslar ben bu telofonu aldim ama hic memnun kalmadim cünki sarj yaptim teli kapattim bir gün sonra sarj yaptigim alet tam bosalmis yine sarj yaptim 2saat ama tel benmisin demiyor herhalde bozuldu teli geri göderdim ve parasin aldim ben almayadan yaziyorum Şu an telefonun Türkiye satış fiyatı stoklara girdi satiliyor 569-585 tl araliginda

yorum yapmak ister misin?

© Tüm Hakları Saklıdır - togy.net
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.

Wordpress togy.net alexa bilgileri