16

Haziran
2011

Internet Download Manager Seri Numarası

Yazar: admin  |  Kategori: Genel  |  Yorum: Yok   |  21.678 views

Internet Download Manager diğer bir adıyla IDM, dosya indirme hızını arttıran ve aynı zamanda yarıda kalan indirme işlemlerini kaldığı yerden devam ettirebilen bir dosya indirme yöneticisidir. Internet Download Manager ile zamanlama özelliği sayesinde istediğiniz dosyayı istediğini zaman indirebilir ayrıca indirilecek dosyaları yönetebilirsiniz. Internet Download Manager Serial ile programı sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

Internet Download Manager (IDM) programının en büyük etkisi şüphesiz dosya indirme hızını arttırmasıdır. İndirilen dosyayı parçalara bölerek indirme gerçekleştiren IDM bu sayede 5 kata kadar hızlı dosya indirme imkanı sağlıyor. Ayrıca bir diğer güzel özelliği ise herhangi bir sebeple yarıda kalan dosya indirmelerini, kaldığı yerden devam ettirebilmesi. Sitemizde bulabileceğiniz Internet Download Manager Seri Numarası ile tüm bu özelliklerden sınırsız olarak faydalanabilirsiniz.

Şuanda IDM indirme yöneticisi, Internet Explorer, Netscape, Opera, Mozilla ve son güncellemeyle Chrome ile uyumlu hale getirildi. Internet Download Manager FTP, HTTP, HTTPS ve SHTTP protokollerine, proxy sunucularına, güvenlik duvarlarına (firewall), çerezlere (cookie), MP3 ses dosyalarına ve MPEG video içeriklerine destek barındırıyor. Internet Explorer, Firefox ve diğer tüm popüler tarayıcılara entegre olabilen yazılım sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor.

Popülerleşen video sitelerinden direkt olarak içerik indirebildiğiniz Internet Download Manager sade ve basit arayüzü ile her türden kullanıcıya hitap ediyor. Birçok alternatif ve ücretsiz dosya indirme yöneticisine ücretli ve profesyonel bir çözüm programı olarak rakip durumunda bulunan yazılımın Türkçe dil desteği de bulunmaktadır.

Programın lisansını buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Gelen Aramalar: internet download manager seri numarası,idm seri numarası,idman seri numarası,internet download manager serial number,ıdm seri no,download manager seri numarası,internet download manager serial numarası,internet download manager seri no,internet download manager seri numaraları,idm serial numarası

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

© Tüm Hakları Saklıdır - togy.net
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.

Wordpress togy.net alexa bilgileri