20

Nisan
2011

Milliyet ve Vatan Gazetesi Satıldı ! İşte Yeni Sahipleri

Yazar: admin  |  Kategori: Genel  |  Yorum: 2  |  551 views

Milliyet gazetesi satıldı, vatan gazetesi satıldı, milliyet yeni sahibi, vatan yeni sahibi, doğan holding hisseleri, vatanı kim satın aldı, Milliyetin yeni patronları

Doğan Yayın Holding bünyesinde bulunan Milliyet ve Vatan Gazeteleri, tüm marka ve isim hakları ile internet siteleri ile birlikte toplam 73 milyon 960 bin dolar karşılığında Demirören ve Karacan Grubu’nun ortak girişim şirketi DK Gazetecilik ve Yayıncılık A.Ş.’ye satıldı.

Şirketten Borsa’ya gönderilen açıklama şöyle:

“Şirketimiz bünyesinde yayınlanmakta olan Milliyet Gazetesi’ne ait tüm marka ve isim hakları ile İnternet Sitesi alan adlarının Kdv dahil 47.960.000,-ABD Doları bedel üzerinden, Şirketimizin 129.000.000,-TL sermayesinde %99,99 oranında pay sahibi olduğu ve bünyesinde Vatan Gazetesi’nin tüm marka ve isim hakları ile İnternet Sitesi alan adlarını barındıran Bağımsız Gazeteciler Yayıncılık A.Ş.’de sahip olduğumuz beheri 100,-TL nominal değerli 1.289.996 adet hisse senetlerinin tamamının 26.000.000 ABD Doları bedel üzerinden, Demirören ve Karacan Grubu’nun ortak girişim şirketi DK Gazetecilik ve Yayıncılık A.Ş.’ye satışı konusunda, bu akşam Şirketimiz ile DK Gazetecilik ve Yayıncılık A.Ş. arasında genel esaslarda mutabakat sağlanmıştır. Hisse devir sözleşmesinin imzalanmasını takiben ayrıca detaylı açıklama yapılacaktır.

Gelen Aramalar: vatan gazetesinin sahibi kim

yorumlar:

2 Yorum Yapılmış!

  How much house can I afford

  Nis 21, 2011

  are you on linkedin?

  Gazete oku

  Haz 24, 2011

  Sadece bu başlık altında değil aslında bir çok konuda faydalı ve bilgilendirici kaynakları bu sitede bulmak mümkün. Sayfanızdaki tüm gelişmeleri yakından izliyoruz kaliteli bir web sitesi emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.

yorum yapmak ister misin?

© Tüm Hakları Saklıdır - togy.net
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.

Wordpress togy.net alexa bilgileri